Лікування наркоманії і алкоголізму! Комунальне підприємство «Полтавський обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради».

Лікування наркоманії
Алкогольна залежність, Виведення із запою!

Лікування наркоманії

Лечение наркомании и алкоголизма в Украине в Полтавском наркологическом диспансере
Лікування наркоманії та алкоголізму
в Полтавському наркологічному диспансері

Ви — мама, жінка, чоловік, батько, дочка, син, бабуся, брат чи сестра. Ви дізналися не з чуток слова «алкоголік» або «наркоман». Вашими основними почуттями стали — біль, страх і безвихідь. Ви всіляко намагалися допомогти: «Кодування від алкоголізму», «Нарколог на дому» тощо. Ви вмовляли, благали, лякали, змушували, пояснювали. Ваших сил майже не залишилося. Ваша близька людина знову і знову повертається до минулого життя і вбиває себе у Вас на очах. Ви розумієте, що на питання: «Як кинути пити?» Або «Як кинути колотися?», у Вас відповіді немає. І Ви звертаєтеся за допомогою. Ви набираєте у пошуковику: Лікування наркоманії, наркологічний центр, наркологічна клініка, виведення із запою, реабілітаційний центр для наркозалежних, наркологічний диспансер. Ви на вірному шляху. Адже Ви не перші, хто зіткнувся з цією бідою, і ми можемо вам допомогти.

Лікування наркоманії та алкоголізму, а також реабілітація та ресоціалізація залежних людей — наш головний профіль. У лікуванні алкоголізму і наркоманії ми використовуємо Мінесотську програму «12 Кроків», яка визнана Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я найбільш дієвою і ефективною в подоланні залежностей і рекомендована до застосування в Україні Міністерством охорони здоров’я!
У роботі ми використовуємо за основу принцип впливу на всі сфери особистості людини: здоров’я, психіку, а також соціальну та духовну сфери. Лікування наркоманії, лікування алкоголізму, лікування ігроманії та інших видів залежностей, а також виведення з запою, на основі наших методів лікування допомогли багатьом нашим клієнтам стати на шлях здорового способу життя.

Лікування наркоманії та алкоголізму здійснюється в три етапи:

1) Переважно медикаментозний етап (детоксикація ліками)

Детоксикація ліками (детокс) залежних від наркотиків та алкоголю, прибулих до нас на лікування в тяжкому фізичному стані, тобто зняти абстинентний синдром або так звані «ломка» або «похмілля». Детоксикація проводить досвідчений лікар-нарколог і кваліфікований медичний персонал.

Наш наркологічний центр приймає пацієнтів в будь-якому фізичному стані!

2) Реабілітація в умовах стаціонару

На даному етапі з видужуючим наркоманом, алкоголіком або азартним гравцем працюють фахівці в області лікування хвороби, хімічної залежності, психолог і консультанти по хімічній залежності. У той же час видужуючий наркоман, алкоголік або ігроман знаходиться під наглядом лікарів і медперсоналу, які стежать за його фізичним здоров’ям. Ми допомагаємо нашим клієнтам розібратися з причинами вживання, усвідомити своє безсилля перед наркотиками, алкоголем або азартними іграми і знайти силу залишитися тверезим і знайти сенс життя.

3) Амбулаторна реабілітація

На цьому етапі ми допомагаємо видужуючому наркоману, алкоголіку, або азартному гравцю позбутися психологічної необхідності у вживанні, набути навичок вирішення: важких життєвих ситуацій в «тверезому стані», здорових відносин з рідними, адаптації в соціумі. Амбулаторна програма реабілітації допомагає видужуючим людям розібратися у собі та своєму житті, почати жити по-новому, тверезо та щасливо.

Відгук про наркологічну лікарню

Лікування наркоманії в цьому центрі проводив мій брат. Відвели його туди можна сказати що силою. Порадувало те що лікування було продуктивним. Залежність пропала. Брат веде нормальний спосіб життя.